De 12 cm hoge plint is door de inkepingen aan de achterzijde eenvoudig terug te snijden tot 9 cm of 7 cm hoog.
Gebruik bij de montage bij voorkeur een High-tac polymeer lijm. Polymeerlijm heeft een zeer hoge aanvangskleefkracht waardoor de plinten goed op zijn plaats blijven staan. Bij sterke rondingen dient u de plint 24 uur aangedrukt te houden. U kunt dit doen door zware voorwerpen tegen de plint te plaatsen.
Nadat de lijm gedroogd is, kunt u de randen langs de muur en eventuele naden afkitten met een acrylaat kit. Gebruik deze spaarzaam en strijk de kit goed glad met een natte vinger of kitstrijker.
Na montage behoort de plint nog eenmaal afgelakt te worden. Dit kan in iedere kleur. Vooraf schuren is niet noodzakelijk.